Co Gramy

DOBRE KINO Wywiad z Bogiem

  • 30 czerwca
Bez cyklu
Czas trwania: 97 min
Gatunek: dramat,
Film w cyfrowej jakości 2D
DOBRE KINO Wywiad z Bogiem
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
  1. niedziela -
    30 czerwca
    17:00 - napisy 2D
    Bilet: 10 zł

Po powrocie do domu z wojny w Afganistanie, dziennikarz Paul Asher stara się poradzić sobie z następstwami swoich doświadczeń, nieudanego małżeństwa i jego umierającej wiary. Nie wiedząc, do kogo się zwrócić, zanurza się głęboko w coś, co może okazać się historią jego życia – wywiadzie z tajemniczym mężczyzną, który twierdzi, że jest Bogiem. O co ciekawski reporter prosi Boga? O co Ty byś zapytał?

„Wywiad z Bogiem” – kameralny, skłaniający do myślenia dramat. W rolach głównych: nominowany do Oscara David Strathairn („Czas mroku”, „Good Night and Good Luck”) oraz Brenton Thwaites („Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”). W pozostałych rolach zobaczymy: Yael Grobglas (Jane the Virgin), Hill Harper (Wstrząs), and Charlbi Dean Kriek. Producentem filmu jest firma Giving Films, jej misją jest finansowanie filmów, które bawią i pobudzają rozmowy o życiu, wierze i relacjach międzyludzkich, za scenariusz odpowiada Ken Aguado, wyreżyserował go Perry Lang

Mądry scenariusz o duchowości, który kładzie nacisk na pytania, a nie odpowiedzi, i zawiera nieoczekiwane zwroty akcji. „Wywiad z Bogiem” da widzom spojrzenie na autentyczne zmagania, z jakimi spotykają się ludzie podczas swojej podróży odkrywania wiary.

„Wielu z nas ma pytania dotyczące życia i wiary, chociaż boimy się do tego przyznać. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie rozważania ten film wznieci?” – powiedział jeden z producentów Harrison Powell “Wielu chrześcijan, w tym ja, jest bardzo zapracowanych i zapomina, że dwa składniki są potrzebne do rozmowy, czyli mówienie i słuchanie. Przy wszystkich rozrywkach wokół nas, które są na wyciągnięcie ręki, często zapominamy o słuchaniu. Widzimy jak to wpłynęło na życie Paula i jest to dobre przypomnienie dla każdego z nas.”- dodaje.

 

Obsada:

Obsada: BRENTON THWAITES, YAEL GROBGLAS, DAVID STRATHAIRN

Twórcy:

Reżyser: PERRY LANG

Scenariusz: KEN AGUADO

Muzyka: IAN HONEYMAN