Co Gramy

Włoskie wakacje

 • 18 września
 • - 24 września
Bez cyklu
Czas trwania: 94 min
Gatunek: dramat, komedia,
Film w cyfrowej jakości 2D
Włoskie wakacje
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
 1. piątek -
  18 września
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 2. sobota -
  19 września
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 3. poniedziałek -
  21 września
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 4. wtorek -
  22 września
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 5. środa -
  23 września
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 6. czwartek -
  24 września
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł

Liam Neeson, tym razem w cudownej, komediowej odsłonie, w rozgrzewającej serce opowieści o tym, że w malowniczej Toskanii… wszystko można zacząć od nowa!

Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa w Toskanii. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia odezwać się do ojca i namówić go do sprzedaży domu. Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę, podpisać odpowiednie papiery i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, który zapamiętali, zastają kompletną ruinę. Robert i Jack będą musieli spędzić razem więcej czasu niż zakładali i przeprowadzić gruntowny remont, aby sprzedać posiadłość. Wspólne prace idą naprawdę źle, ale zagubionym mężczyznom z pomocą przychodzą mieszkańcy pobliskiego miasteczka, w tym Natalia, właścicielka lokalnej restauracji. Z każdym kolejnym dniem Robert i Jack przekonują się, że tu czas płynie inaczej, to co wydawało się ważne, może poczekać, a Toskania to miejsce, w którym być może warto spróbować wszystkiego od nowa.

Scenariusz i reżyseria James D’Arcy. W rolach głównych: Liam Neeson, Micheál Richardson, Valeria Bilello i Lindsay Duncan.