Co Gramy

Last Christmas

 • 20 grudnia
 • - 23 grudnia
Bez cyklu
Czas trwania: 103 min
Gatunek: komedia romantyczna,
Film w cyfrowej jakości 2D
Last Christmas
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
 1. piątek -
  20 grudnia
  19:15 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 2. sobota -
  21 grudnia
  17:30 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 3. niedziela -
  22 grudnia
  17:30 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 4. poniedziałek -
  23 grudnia
  19:30 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł

Emilia Clarke („Gra o Tron”), Henry Golding („Zwyczajna przysługa”, „Bajecznie bogaci Azjaci”) oraz Emma Thompson w nowym filmie Paula Feiga („Zwyczajna przysługa”, „Druhny”, „Agentka”), komedii romantycznej „Last Christmas”, inspirowanej przebojem George’a Michaela. Za scenariusz odpowiada nagrodzona Oscarem® Emma Thompson („Rozważna i romantyczna”, „Bridget Jones 3”).

Kate (Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…

W filmie usłyszymy muzykę George’a Michaela, w tym nieśmiertelny świąteczny przebój „Last Chrsitmas”. Ale na fanów artysty czekają niespodzianki – w filmie pojawią się nieopublikowane dotąd piosenki megagwiazdy popu, człowieka, który sprzedał ponad 115 milionów egzemplarzy swoich – pełnych przebojów – płyt.