Co Gramy

Operacja Mumia

 • 25 września
 • - 26 września
Kino rodzinne
Czas trwania: 74 min
Gatunek: familijny,
Film w cyfrowej jakości 2D
Operacja Mumia
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
 1. sobota -
  25 września
  14:00 - dubbing 2D
  Bilet: 12 zł
 2. niedziela -
  26 września
  12:30 - dubbing 2D
  Bilet: 12 zł

Biuro Detektywistyczne nr 2 prowadzi nowe śledztwo! Tiril i Oliver po raz kolejny mierzą się z niecodzienną zagadką. Czy pomysłowym śledczym uda się rozwikłać tajemnicę klątwy faraona przed otwarciem nowej wystawy w muzeum? Najwyższej próby kino familijne z „dreszczykiem emocji” i adaptacja popularnej na całym świecie norweskiej serii książek w Kinie ECK.

Młodzi detektywi – Tiril i Oliver – są świadkami niezwykłych wydarzeń w lokalnym muzeum. Do ich miasteczka przyjechała mumia faraona! Zaintrygowani wypadkami w trakcie przygotowań do otwarcia wystawy postanawiają przyjrzeć się im bliżej. Czy za incydentami stoi klątwa prastarej mumii Tutanchamona? Detektywi podejrzewają, że któryś z pracowników muzeum musi być w to zamieszany. Tylko kto jest winny? Elektryk, dekorator, a może dyrektorka muzeum? Czas na zbieranie dowodów i łączenie tropów! Czy Tiril i Oliver zdążą z rozwiązaniem sprawy przed uroczystym wernisażem? A może klątwa faraona okaże się prawdziwa?

Dreszczyk przygody nadchodzi! Najnowszy film w serii „Operacja…” na podstawie książek uwielbianego w Polsce Jørna Liera Horsta to, jak zawsze, mnóstwo frajdy i przednia, rodzinna zabawa. Ta niezwykle popularna seria opowiada o działaniach dwójki młodych detektywów, którzy prowadzą Biuro Detektywistyczne numer 2 w nadmorskim miasteczku w Norwegii. Ten duet zawsze jest na posterunku, żeby razem ze swoim psem rozwiązywać zagadki, z którymi nie mogą poradzić sobie dorośli policjanci.