Co Gramy

Playmobil. Film

 • 14 września
 • - 22 września
Kino rodzinne
Czas trwania: 99 min
Gatunek: animacja, familijny,
Film w cyfrowej jakości 2D
Playmobil. Film
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
 1. sobota -
  14 września
  13:00 - dubbing 2D
  Bilet: 12 zł
 2. sobota -
  14 września
  15:00 - dubbing 2D
  Bilet: 12 zł
 3. niedziela -
  15 września
  13:00 - dubbing 2D
  Bilet: 12 zł
 4. niedziela -
  15 września
  15:00 - dubbing 2D
  Bilet: 12 zł
 5. niedziela -
  22 września
  13:00 - dubbing 2D
  Bilet: 12 zł
 6. niedziela -
  22 września
  15:00 - dubbing 2D
  Bilet: 12 zł

Oto chwila, na którą czekały miliony dzieciaków! Po raz pierwszy w historii zabawki ze świata PLAYMOBIL® ruszają na podbój kin w kipiącym od akcji i humoru pełnometrażowym filmie animowanym. Za przeniesienie małych ludzików na wielki ekran odpowiadają wielokrotnie nagradzani twórcy hitów: „Kraina lodu” i „Zaplątani”. W oryginalnej wersji językowej głosów użyczyli m.in.: Daniel Radcliffe znany widowni całego świata z występu w przebojowej serii „Harry Potter” oraz popularna wokalistka Meghan Trainor – autorka hitu „All about that bass”. „Playmobil. Film” to pełna przezabawnych bohaterów i zapierających dech w piersiach przygód, rozgrzewająca serca opowieść, która zawładnie wyobraźnią nie tylko najmłodszych widzów. 

Charlie wciąż zadręcza siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL®. Jednak dziewczynka traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL®. A to nie koniec kłopotów! Kiedy podstępny Cesarz Maximus (Grzegorz Hyży) zleca porwanie Charliego, Marla rusza chłopcu na ratunek. Aby go ocalić, będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem specjalnym – Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i supernowoczesnym robotem Mikrobotem. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL® nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od kowbojów, przez walecznych wikingów, aż po rozśpiewaną Wróżkę Chrzestną (Beata Kozidrak). Marla odkryje zaś, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Jak się okazuje wszystko jest możliwe, trzeba tylko w to uwierzyć!

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL® zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy – figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL® to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

Obsada:

Marla // Julia Kamińska

Charlie // Antoni Scardina

Rex Dasher // Marcin Dorociński

Del // Tomasz Karolak

Cesarz Maximus // Grzegorz Hyży       

 Wróżka // Beata Kozidrak

Wiking // Jarosław Boberek

Twórcy:

Lino DiSalvo // reżyseria

 Blaise Hemingway, Greg Erb, Jason Oremland // scenariusz

Jean-Andre Carriere, Remi Salmon // scenografia

Heitor Pereira // muzyka

Maurissa Horwitz // montaż

Moritz Borman // producent

ON Animation Studios, ON Entertainment // produkcja

Kino Świat // dystrybucja