Co Gramy

PREMIERA Parasite

 • 22 września
 • - 25 września
Bez cyklu
Czas trwania: 132 min
Gatunek: dramat,
Film w cyfrowej jakości 2D
PREMIERA Parasite
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
 1. niedziela -
  22 września
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 2. niedziela -
  22 września
  19:30 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 3. poniedziałek -
  23 września
  17:30 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 4. wtorek -
  24 września
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 5. wtorek -
  24 września
  19:30 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 6. środa -
  25 września
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 7. środa -
  25 września
  19:30 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł

ABSOLUTNY WIZJONER! NIKT INNY NIE KRĘCI TAK DOBRYCH FILMÓW ROZRYWKOWYCH JAK ON – MÓWI O REŻYSERZE „PARASITE” QUENTIN TARANTINO, JEDEN Z JEGO NAJWIĘKSZYCH FANÓW.

Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność. „Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

Obsada:

Song Kang-ho, Lee Sun-kyun,
Jo Yeo-jeong, Choi Woo-sik,
Jang Hye-jin, Park So-dam

Twórcy:

reżyser: Bong Joon-ho