Co Gramy

Rocketman

 • 20 lipca
 • - 25 lipca
Bez cyklu
Czas trwania: 121 min
Gatunek: dramat, biograficzny, muzyczny,
Film w cyfrowej jakości 2D
Rocketman
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
 1. sobota -
  20 lipca
  20:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 2. poniedziałek -
  22 lipca
  20:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 3. wtorek -
  23 lipca
  20:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 4. środa -
  24 lipca
  20:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 5. czwartek -
  25 lipca
  20:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

W filmie zobaczymy także Jamiego Bella, Richarda Maddena i Bryce Dallas Howard.

Spektakularna muzyczna fantazja na temat Eltona Johna, jego niesamowitego życia i być może najważniejszego okresu w jego życiu – przełomu, który zadecydował, że znamy go jako kolorowego ptaka popkultury. Na ekranie zobaczymy szaloną podróż, jaką była transformacja nieśmiałego genialnego pianisty Reginalda Dwighta w międzynarodową supergwiazdę Eltona Johna. Ta inspirująca opowieść – z największymi piosenkami Eltona Johna i Taronem Egertonem w roli głównej – opowiada uniwersalną historię chłopaka z przedmieść, który stał się ikoną popkultury. W filmie zobaczymy także Jamiego Bella w roli Berniego Taupina, wieloletniego współpracownika Eltona Johna i twórcy tekstów do jego największych hitów, Richarda Maddena w roli Johna Reida, pierwszego menadżera Eltona, oraz Bryce Dallas Howard, która wciela się w postać Sheili Farebrother, matki Eltona.

 

Obsada:

Obsada: Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden, Gemma Jones, Bryce Dallas Howard

Twórcy:

Reżyseria: Dexter Fletcher

Scenariusz: Lee Hall