Co Gramy

SENIOR W KINIE Yesterday

  • 18 września
Senior w kinie
Czas trwania: 112 min
Gatunek: komedia, muzyczny,
Film w cyfrowej jakości 2D
SENIOR W KINIE Yesterday
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
  1. środa -
    18 września
    17:00 - napisy 2D
    Bilet: 10/15 zł

Jeszcze wczoraj wszyscy znali Beatlesów. Dziś tylko Jack pamięta ich piosenki. Zanosi się na coś wielkiego! Nowy film w reżyserii nagrodzonego Oscarem® Danny’ego Boyle’a („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Trainspotting”, „28 dni później”) według scenariusza nominowanego do Oscara® Richarda Curtisa („Cztery wesela i pogrzeb”, „To właśnie miłość”, „Notting Hill”). Przed nami rock’n’rollowa komedia romantyczna o muzyce, marzeniach, przyjaźni i długiej krętej drodze, która wiedzie do miłości.

Jack Malik (Himesh Patel) jest młodym piosenkarzem i twórcą piosenek, tyle że choć od lat stara się zainteresować swoją twórczością kogokolwiek, wciąż nie osiąga sukcesu. Nawet mimo niezwykłego wsparcia, jakie daje mu Ellie (Lily James), jego przyjaciółka, z którą zna się od dzieciństwa. Aż nagle, w niewyjaśnionych okolicznościach, na krótką chwilę na Ziemi zapanowuje ciemność, a Jack zostaje potrącony przez autobus. Kiedy budzi się ze śpiączki, szybko orientuje się, że The Beatles nigdy nie istnieli…

Wykonując piosenki największego bandu w historii muzyki, Jack – przy małym wsparciu Debry, amerykańskiej agentki (Kate McKinnon), staje się wkrótce światowym fenomenem, kimś, kogo znają wszyscy. Ale kiedy jego sława zatacza globalne kręgi, Jack ryzykuje utratę Ellie, kogoś, kto jako jedyny wierzył w niego od początku. Stojąc między drzwiami do nowego życia a wrotami przeszłości, Jack będzie musiał wrócić tam, gdzie był kiedyś, by udowodnić, że „all you need is love”.

Za powstaniem filmu stoją giganci z Working Title, Tim Bevan i Eric Fellner, którzy wyprodukowali m.in. „To właśnie miłość”, „Był sobie chłopiec” czy kultową serię o miłosnych przygodach Bridget Jones.

 

Obsada:

Jack Malik (Himesh Patel)

Ellie (Lily James)

Ed Sheeran (jako Ed Sheeran. W każdym razie tak jakby)

Twórcy:

Reżyseria: DANNY BOYLE

Scenariusz: RICHARD CURTIS

Produkcja: TIM BEVAN, ERIC FELLNER, MATTHEW JAMES WILKINSON, BERNARD BELLEW, RICHARD CURTIS, DANNY BOYLE

Producent wykonawczy: NICK ANGEL, LEE BRAZIER, LIZA CHASIN