Co Gramy

Trzy kroki od siebie

 • 25 czerwca
 • - 29 czerwca
Bez cyklu
Czas trwania: 116 min
Gatunek: melodramat,
Film w cyfrowej jakości 2D
Trzy kroki od siebie
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
 1. wtorek -
  25 czerwca
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 2. czwartek -
  27 czerwca
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 3. piątek -
  28 czerwca
  17:00 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł
 4. sobota -
  29 czerwca
  17:45 - napisy 2D
  Bilet: 15 zł

Ludzki dotyk… potrzebujemy go od osoby, którą kochamy tak samo, jak potrzebujemy powietrza. Nie rozumiałam tego zanim nie musiałam zrozumieć…
Stella

Czasem największe miłości to te, które już na samym początku napotykają na problemy. W „Trzech krokach od siebie” przyglądamy się dwojgu nastolatków, których miłość zaczyna się w absolutnie dramatycznych okolicznościach. Nie mogą się dotknąć, w żadnym wypadku nie wolno im się pocałować, nie mogą nawet szeptać sobie do uszu czułości… Czy ta miłość mogła narodzić się w bardziej absurdalnych warunkach? A jednak nic nie powstrzyma tej miłości, tej woli życia. Oto Stella i Will.

Haley Lu Richardson („Gorzka siedemnastka”) oraz Cole Sprouse (serial „Riverdale”) w rolach Stelli i Willa, zakochanych nastolatków, których miłość rodzi się wbrew wszelkim przeciwnościom losu i jest tak silna, że niemal potrafi zatrzymać ruch kuli ziemskiej. Ale oprócz miłości łączy ich coś jeszcze. Oboje chorują na mukowiscydozę. I na tym to, co wspólne, się kończy. Trudno bowiem o dwie bardziej różne osobowości. Stella to niespokojny duch, wszędzie jej pełno, ma mnóstwo planów, aktywnie uczestniczy w życiu przyjaciół; jak każda nastolatka, bez przerwy siedzi na portalach społecznościowych. Co więcej, jest popularną vlogerką i najchętniej stałaby się mistrzynią wszechświata w każdej możliwej dziedzinie. Po drugiej stronie jest Will – zbuntowany, łamiący zasady chłopak, który zdaje się w ogóle nie myśleć o przyszłości. Stella wytrwale się leczy, wierząc w lepsze jutro, Will ignoruje zasady i nie przykłada się do procedur, które wpływają na jego zdrowie. Kiedy się poznają, trudno powiedzieć, aby między tymi dwojgiem nawiązała się choćby nić sympatii. Toteż zalecenie lekarzy, by trzymali się od siebie (ze względów zdrowotnych; nie mogą przekazać sobie niebezpiecznej bakterii) na odległość co najmniej trzech kroków, wydaje się wspaniałym rozwiązaniem. Ale mijają dni, Stella i Will poznają się lepiej. Dziewczyna przekonuje go, że warto się leczyć, warto przestrzegać zaleceń lekarzy. On zaś uczy ją wolności i spontaniczności. Ale czy miłość na odległość trzech kroków jest w ogóle możliwa?