Co Gramy

WaMa Retrospekcja Nadzieja

  • 26 września
Bez cyklu
Czas trwania: 130 min
Gatunek: dramat,
Film w cyfrowej jakości 2D
WaMa Retrospekcja Nadzieja
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
  1. niedziela -
    26 września
    16:00 - napisy 2D
    Bilet: 0 zł

Po raz kolejny Widzowie Kina ECK, będą mogli bezpłatnie obejrzeć specjalnie wyselekcjonowane filmy, które wyświetlane były w ramach pokazów konkursowych na WAMA Film Festiwal w 2020 roku.

– Retrospekcja jest tradycyjnym filmowym podsumowaniem ubiegłorocznej edycji festiwalu, a jednocześnie zapowiedzią tego, co będzie czekało sympatyków dobrego kina już od 5 października w Olsztynie – mówi Marcin Kot Bastkowski, dyrektor WAMA Film Festival.

Podczas pokazu zobaczymy film „Nadzieja„.

Co może się stać z miłością, gdy pewnego dnia pełna energii i wewnętrznej siły kobieta dowiaduje się, że ma przed sobą zaledwie trzy miesiące życia? Tuż przed Bożym Narodzeniem taka sytuacja zastaje Anję i jej partnera Tomasa – doświadczoną parę, która przez lata bardziej niż na wzajemnym uczuciu koncentrowana była na prowadzonych równolegle karierach artystycznych oraz dorastających dzieciach. Ich relacja przetrwała głównie ze względu na rodzinę. Film Marii Sødahl ze znakomitymi kreacjami Andrei Bræin Hovig i Stellana Skarsgårda otrzymał na MFF w Berlinie nagrodę Europa Cinemas Label dla najlepszego filmu europejskiego.

WSTĘP BEZPŁATNY