Co Gramy

Wiking i magiczny miecz

 • 01 sierpnia
 • - 16 sierpnia
Kino rodzinne
Czas trwania: 77 min
Gatunek: animacja, fantasy, familijny, przygodowy,
Film w cyfrowej jakości 2D
Wiking i magiczny miecz
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
 1. sobota -
  01 sierpnia
  14:00 - dubbing 2D
  Bilet: 20 zł
 2. niedziela -
  02 sierpnia
  14:00 - dubbing 2D
  Bilet: 20 zł
 3. sobota -
  08 sierpnia
  12:00 - dubbing 2D
  Bilet: 20 zł
 4. sobota -
  15 sierpnia
  12:00 - dubbing 2D
  Bilet: 20 zł
 5. niedziela -
  16 sierpnia
  12:00 - dubbing 2D
  Bilet: 20 zł

Wigi jest synem wodza wikingów mocarnego Halvara. Jego tatko ma złote serce, ale działa szybciej niż myśli, co niestety jest źródłem problemów całego plemienia. Wigi może nie ma ojcowskiej siły i postury mamuta, dysponuje za to odwagą i nie lada sprytem. Obie te cnoty okażą się kluczowe, gdy na skutek złowrogiej klątwy, mama Wigiego zmieni się w złoty posąg. Dzielny chłopak kompletuje załogę, która wyruszyć ma na poszukiwania magicznej wyspy. Według legendy tylko tam można odczynić czar i przywrócić mamie jej dawną postać. Wigi, jego dzielny tatko Halvar i kudłata drużyna walecznych wikingów będą musieli zmierzyć się z potężnymi falami, wrednymi stworami i wyjątkowo bezczelnym wrogiem, który podąża za nimi wiosło w wiosło. Stawką okaże się nie tylko dobro kochanej rodzicielki, ale los całego plemienia.

Poczucie humoru godne ASTERIXA I OBELIXA, przygody na miarę bohaterów „JAK WYTRESOWAĆ SMOKA” w animowanej komedii producentów „PSZCZÓŁKI MAI”.
Pełna niezwykłych perypetii i szalonego humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem.
Jeden niewyrośnięty wiking plus jeden magiczny miecz równa się milion zwariowanych przygód!