Nasze Cykle

 1. Senior w kinie
 2. Babski wieczór
 3. KINO RODZINNE
 4. Kino po staremu
 5. 4 Kino
 6. NH EF
 7. The Met: Live in HD

Dozwolone od lat... Wiek nie ma dla nas znaczenia, ale jeśli jesteś Seniorem to zapraszamy Cię na specjalne pokazy w Kinie ECK. Prelekcje, wyjątkowa selekcja tytułów oraz dyskusja przy kawie i ciachu w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie – to wszystko w cyklu „Senior w Kinie”.

Nie tylko dla Pań. Chwila relaksu i wytchnienia. Nagrody, niespodzianki, wyjątkowe spotkania i filmy, których żadna kobieta przegapić nie może. Babski Wieczór co miesiąc w Kinie ECK.

Mama. Tata. Dziecko. Rodzina. W weekend za rękę idą do Kina. Sobota. Niedziela. Idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, w tym cyklu zobaczycie najlepsze kino familijne, Dzieciaki na Horyzoncie oraz specjalnie wyselekcjonowane tytuły dla najmłodszych.

Cykl dla Ciebie, jeśli lubisz filmy "inne", niekoniecznie z głównego nurtu, niekoniecznie fabularne i niekoniecznie nowe. Filmy, które odbiera się po staremu, bez popcornu i przeżuwania, za to z emocjami i refleksjami. Filmy dokumentalne, klasyki światowego kina, arcydzieła, czasem zapomniane, a czasem niedostrzeżone. Zapraszamy do naszej małej kino-ECKowej akademii filmowej.

4KINO to propozycje filmowe z całego świata dla tych, którzy kino przeżywają. Dla kinofila i kinolaika – kino z duszą. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Spotykamy się w Kinie ECK.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. Ogólnopolski program dla przedszkoli i szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to odbywające się co miesiąc przez caly rok szkolny projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych.

The Met: Live in HD:

 1. WAMA FILM FESTIWAL RETROSPEKCJA Niemiłość
  WAMA FILM FESTIWAL RETROSPEKCJA Niemiłość
  1. 06 października
 2. PREMIERA Korpo
  PREMIERA Korpo
  1. 04 października
  2. - 11 października
 3. PREMIERA Kamerdyner
  PREMIERA Kamerdyner
  1. 28 września
  2. - 11 października
 4. WAMA FILM FESTIWAL RETROSPEKCJA Filmy krótkometrażowe
  WAMA FILM FESTIWAL RETROSPEKCJA Filmy krótkometrażowe
  1. 06 października
 5. 4KINO Niepoczytalna
  4KINO Niepoczytalna
  1. 27 września
 6. PREMIERA Tajemnice Silver Lake
  PREMIERA Tajemnice Silver Lake
  1. 23 września
  2. - 27 września
 7. BABSKIE POPOŁUDNIE Księgarnia z marzeniami
  BABSKIE POPOŁUDNIE Księgarnia z marzeniami
  1. 30 września
 8. Biały Kieł
  Biały Kieł
  1. 23 września
  2. - 30 września