Nasze Cykle

 1. Senior w kinie
 2. FILMOTEKADAMSKA
 3. KINO RODZINNE
 4. Kino po staremu
 5. 4 Kino
 6. NH EF
 7. The Met: Live in HD

Dozwolone od lat... Wiek nie ma dla nas znaczenia, ale jeśli jesteś Seniorem to zapraszamy Cię na specjalne pokazy w Kinie ECK. Prelekcje, wyjątkowa selekcja tytułów oraz dyskusja przy kawie i ciachu w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie – to wszystko w cyklu „Senior w Kinie”.

Panie mile widziane! Chwila relaksu i wytchnienia. Nagrody, niespodzianki, wyjątkowe spotkania i filmy, których żadna kobieta przegapić nie może. Filmoteka Damska co miesiąc w Kinie ECK.

Mama. Tata. Dziecko. Rodzina. W weekend za rękę idą do Kina. Sobota. Niedziela. Idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, w tym cyklu zobaczycie najlepsze kino familijne, Dzieciaki na Horyzoncie oraz specjalnie wyselekcjonowane tytuły dla najmłodszych.

Cykl dla Ciebie, jeśli lubisz filmy "inne", niekoniecznie z głównego nurtu, niekoniecznie fabularne i niekoniecznie nowe. Filmy, które odbiera się po staremu, bez popcornu i przeżuwania, za to z emocjami i refleksjami. Filmy dokumentalne, klasyki światowego kina, arcydzieła, czasem zapomniane, a czasem niedostrzeżone. Zapraszamy do naszej małej kino-ECKowej akademii filmowej.

4KINO to propozycje filmowe z całego świata dla tych, którzy kino przeżywają. Dla kinofila i kinolaika – kino z duszą. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Spotykamy się w Kinie ECK.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. Ogólnopolski program dla przedszkoli i szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to odbywające się co miesiąc przez caly rok szkolny projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych.

The Met: Live in HD:

 1. Gdyby ulica Beale umiała mówić
  Gdyby ulica Beale umiała mówić
  1. 25 marca
  2. - 27 marca
 2. Ułaskawienie
  Ułaskawienie
  1. 26 marca
  2. - 29 marca
 3. Córka trenera
  Córka trenera
  1. 18 marca
  2. - 21 marca
 4. Kobiety Mafii 2
  Kobiety Mafii 2
  1. 24 marca
  2. - 24 marca
 5. Faworyta
  Faworyta
  1. 21 marca
  2. - 22 marca
 6. LEGO® PRZYGODA 2
  LEGO® PRZYGODA 2
  1. 22 marca
  2. - 31 marca
 7. 4KINO Fabuły i Animacje – Oscarowe Filmy Krótkometrażowe
  4KINO Fabuły i Animacje – Oscarowe Filmy Krótkometrażowe
  1. 28 marca
 8. FILMOTEKA DAMSKA Sofia
  FILMOTEKA DAMSKA Sofia
  1. 29 marca
 9. THE MET LIVE IN HD: Walkiria
  THE MET LIVE IN HD: Walkiria
  1. 30 marca