Nasze Cykle

 1. Senior w kinie
 2. Babski wieczór
 3. KINO RODZINNE
 4. Kino po staremu
 5. 4 Kino
 6. NH EF
 7. The Met: Live in HD

Dozwolone od lat... Wiek nie ma dla nas znaczenia, ale jeśli jesteś Seniorem to zapraszamy Cię na specjalne pokazy w Kinie ECK. Prelekcje, wyjątkowa selekcja tytułów oraz dyskusja przy kawie i ciachu w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie – to wszystko w cyklu „Senior w Kinie”.

Nie tylko dla Pań. Chwila relaksu i wytchnienia. Nagrody, niespodzianki, wyjątkowe spotkania i filmy, których żadna kobieta przegapić nie może. Babski Wieczór co miesiąc w Kinie ECK.

Mama. Tata. Dziecko. Rodzina. W weekend za rękę idą do Kina. Sobota. Niedziela. Idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, w tym cyklu zobaczycie najlepsze kino familijne, Dzieciaki na Horyzoncie oraz specjalnie wyselekcjonowane tytuły dla najmłodszych.

Cykl dla Ciebie, jeśli lubisz filmy "inne", niekoniecznie z głównego nurtu, niekoniecznie fabularne i niekoniecznie nowe. Filmy, które odbiera się po staremu, bez popcornu i przeżuwania, za to z emocjami i refleksjami. Filmy dokumentalne, klasyki światowego kina, arcydzieła, czasem zapomniane, a czasem niedostrzeżone. Zapraszamy do naszej małej kino-ECKowej akademii filmowej.

4KINO to propozycje filmowe z całego świata dla tych, którzy kino przeżywają. Dla kinofila i kinolaika – kino z duszą. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Spotykamy się w Kinie ECK.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. Ogólnopolski program dla przedszkoli i szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to odbywające się co miesiąc przez caly rok szkolny projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych.

The Met: Live in HD:

 1. Toni Erdmann
  Toni Erdmann
  1. 26 lutego
  2. - 01 marca
 2. Ostatni smok świata
  Ostatni smok świata
  1. 25 lutego
  2. - 05 marca
 3. Balerina
  Balerina
  1. 25 lutego
  2. - 04 marca
 4. Met Opera: Rusałka
  Met Opera: Rusałka
  1. 25 lutego
 5. Przełęcz ocalonych
  Przełęcz ocalonych
  1. 24 lutego
  2. - 26 lutego
 6. Aż do piekła
  Aż do piekła
  1. 24 lutego
 7. Lion. Droga do domu
  Lion. Droga do domu
  1. 18 lutego
  2. - 22 lutego
 8. Powidoki
  Powidoki
  1. 17 lutego
  2. - 19 lutego
 9. Met Opera: Kawaler z różą
  Met Opera: Kawaler z różą
  1. 13 maja
 10. Met Opera: Eugeniusz Oniegin
  Met Opera: Eugeniusz Oniegin
  1. 22 kwietnia
 11. Met Opera: Idomeneusz, król Krety
  Met Opera: Idomeneusz, król Krety
  1. 25 marca
 12. Met Opera: La traviata
  Met Opera: La traviata
  1. 11 marca