Nasze Cykle

 1. Senior w kinie
 2. Babski wieczór
 3. KINO RODZINNE
 4. Kino po staremu
 5. 4 Kino
 6. NH EF
 7. The Met: Live in HD

Dozwolone od lat... Wiek nie ma dla nas znaczenia, ale jeśli jesteś Seniorem to zapraszamy Cię na specjalne pokazy w Kinie ECK. Prelekcje, wyjątkowa selekcja tytułów oraz dyskusja przy kawie i ciachu w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie – to wszystko w cyklu „Senior w Kinie”.

Nie tylko dla Pań. Chwila relaksu i wytchnienia. Nagrody, niespodzianki, wyjątkowe spotkania i filmy, których żadna kobieta przegapić nie może. Babski Wieczór co miesiąc w Kinie ECK.

Mama. Tata. Dziecko. Rodzina. W weekend za rękę idą do Kina. Sobota. Niedziela. Idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, w tym cyklu zobaczycie najlepsze kino familijne, Dzieciaki na Horyzoncie oraz specjalnie wyselekcjonowane tytuły dla najmłodszych.

Cykl dla Ciebie, jeśli lubisz filmy "inne", niekoniecznie z głównego nurtu, niekoniecznie fabularne i niekoniecznie nowe. Filmy, które odbiera się po staremu, bez popcornu i przeżuwania, za to z emocjami i refleksjami. Filmy dokumentalne, klasyki światowego kina, arcydzieła, czasem zapomniane, a czasem niedostrzeżone. Zapraszamy do naszej małej kino-ECKowej akademii filmowej.

4KINO to propozycje filmowe z całego świata dla tych, którzy kino przeżywają. Dla kinofila i kinolaika – kino z duszą. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Spotykamy się w Kinie ECK.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. Ogólnopolski program dla przedszkoli i szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to odbywające się co miesiąc przez caly rok szkolny projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych.

The Met: Live in HD:

 1. PREMIERA! The Florida Project
  PREMIERA! The Florida Project
  1. 30 grudnia
  2. - 04 stycznia
 2. Coco
  Coco
  1. 27 grudnia
  2. - 30 grudnia
 3. 4KINO: Blade Runner 2049
  4KINO: Blade Runner 2049
  1. 22 grudnia
 4. Pierwsza Gwiazdka
  Pierwsza Gwiazdka
  1. 22 grudnia
  2. - 30 grudnia
 5. Mikołaj i spółka
  Mikołaj i spółka
  1. 22 grudnia
  2. - 23 grudnia
 6. BABSKI WIECZÓR: PRZEDPREMIEROWY POKAZ! I tak cię kocham
  BABSKI WIECZÓR: PRZEDPREMIEROWY POKAZ! I tak cię kocham
  1. 15 grudnia
 7. Na karuzeli życia
  Na karuzeli życia
  1. 15 grudnia
  2. - 28 grudnia
 8. A Ghost Story
  A Ghost Story
  1. 16 grudnia
  2. - 17 grudnia
 9. Kumple z dżungli
  Kumple z dżungli
  1. 09 grudnia
  2. - 21 grudnia
 10. Manifesto
  Manifesto
  1. 01 grudnia
  2. - 14 grudnia