Nasze Cykle

 1. Senior w kinie
 2. Babski wieczór
 3. KINO RODZINNE
 4. Kino po staremu
 5. 4 Kino
 6. NH EF
 7. The Met: Live in HD

Dozwolone od lat... Wiek nie ma dla nas znaczenia, ale jeśli jesteś Seniorem to zapraszamy Cię na specjalne pokazy w Kinie ECK. Prelekcje, wyjątkowa selekcja tytułów oraz dyskusja przy kawie i ciachu w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie – to wszystko w cyklu „Senior w Kinie”.

Nie tylko dla Pań. Chwila relaksu i wytchnienia. Nagrody, niespodzianki, wyjątkowe spotkania i filmy, których żadna kobieta przegapić nie może. Babski Wieczór co miesiąc w Kinie ECK.

Mama. Tata. Dziecko. Rodzina. W weekend za rękę idą do Kina. Sobota. Niedziela. Idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, w tym cyklu zobaczycie najlepsze kino familijne, Dzieciaki na Horyzoncie oraz specjalnie wyselekcjonowane tytuły dla najmłodszych.

Cykl dla Ciebie, jeśli lubisz filmy "inne", niekoniecznie z głównego nurtu, niekoniecznie fabularne i niekoniecznie nowe. Filmy, które odbiera się po staremu, bez popcornu i przeżuwania, za to z emocjami i refleksjami. Filmy dokumentalne, klasyki światowego kina, arcydzieła, czasem zapomniane, a czasem niedostrzeżone. Zapraszamy do naszej małej kino-ECKowej akademii filmowej.

4KINO to propozycje filmowe z całego świata dla tych, którzy kino przeżywają. Dla kinofila i kinolaika – kino z duszą. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Spotykamy się w Kinie ECK.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. Ogólnopolski program dla przedszkoli i szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to odbywające się co miesiąc przez caly rok szkolny projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych.

The Met: Live in HD:

 1. SENIOR W KINIE Czym chata bogata
  SENIOR W KINIE Czym chata bogata
  1. 14 listopada
 2. Kler
  Kler
  1. 25 października
  2. - 31 października
 3. PREMIERA Mała Czarownica
  PREMIERA Mała Czarownica
  1. 27 października
  2. - 04 listopada
 4. Dywizjon 303. Historia prawdziwa
  Dywizjon 303. Historia prawdziwa
  1. 27 października
  2. - 07 listopada
 5. PREMIERA Jak pies z kotem
  PREMIERA Jak pies z kotem
  1. 19 października
  2. - 25 października
 6. Kamerdyner
  Kamerdyner
  1. 24 października
 7. NHEF Sekret Eleonory
  NHEF Sekret Eleonory
  1. 19 października
 8. NHEF Lek na całe zło
  NHEF Lek na całe zło
  1. 22 października
  2. - 17 października
 9. NHEF Felix
  NHEF Felix
  1. 16 października
  2. - 25 października