Nasze Cykle

 1. Senior w kinie
 2. FILMOTEKADAMSKA
 3. KINO RODZINNE
 4. Kino po staremu
 5. 4 Kino
 6. NH EF
 7. The Met: Live in HD

Dozwolone od lat... Wiek nie ma dla nas znaczenia, ale jeśli jesteś Seniorem to zapraszamy Cię na specjalne pokazy w Kinie ECK. Prelekcje, wyjątkowa selekcja tytułów oraz dyskusja przy kawie i ciachu w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie – to wszystko w cyklu „Senior w Kinie”.

Panie mile widziane! Chwila relaksu i wytchnienia. Nagrody, niespodzianki, wyjątkowe spotkania i filmy, których żadna kobieta przegapić nie może. Filmoteka Damska co miesiąc w Kinie ECK.

Mama. Tata. Dziecko. Rodzina. W weekend za rękę idą do Kina. Sobota. Niedziela. Idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, w tym cyklu zobaczycie najlepsze kino familijne, Dzieciaki na Horyzoncie oraz specjalnie wyselekcjonowane tytuły dla najmłodszych.

Cykl dla Ciebie, jeśli lubisz filmy "inne", niekoniecznie z głównego nurtu, niekoniecznie fabularne i niekoniecznie nowe. Filmy, które odbiera się po staremu, bez popcornu i przeżuwania, za to z emocjami i refleksjami. Filmy dokumentalne, klasyki światowego kina, arcydzieła, czasem zapomniane, a czasem niedostrzeżone. Zapraszamy do naszej małej kino-ECKowej akademii filmowej.

4KINO to propozycje filmowe z całego świata dla tych, którzy kino przeżywają. Dla kinofila i kinolaika – kino z duszą. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Spotykamy się w Kinie ECK.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. Ogólnopolski program dla przedszkoli i szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to odbywające się co miesiąc przez caly rok szkolny projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych.

The Met: Live in HD:

 1. PREMIERA Kafarnaum
  PREMIERA Kafarnaum
  1. 22 lutego
  2. - 28 lutego
 2. Sny wędrownych ptaków
  Sny wędrownych ptaków
  1. 19 lutego
  2. - 21 lutego
 3. Arktyka
  Arktyka
  1. 18 lutego
  2. - 20 lutego
 4. Glass
  Glass
  1. 05 lutego
  2. - 17 lutego
 5. WALENTYNKI W KINIE Narodziny gwiazdy
  WALENTYNKI W KINIE Narodziny gwiazdy
  1. 14 lutego
 6. Vice
  Vice
  1. 12 lutego
  2. - 17 lutego
 7. Ralph Demolka w internecie
  Ralph Demolka w internecie
  1. 16 lutego
  2. - 24 lutego
 8. SENIOR W KINIE Opowieść o miłości i mroku
  SENIOR W KINIE Opowieść o miłości i mroku
  1. 13 lutego
 9. FILMOTEKA DAMSKA Żona
  FILMOTEKA DAMSKA Żona
  1. 22 lutego
 10. 4KINO Zimna wojna
  4KINO Zimna wojna
  1. 21 lutego
 11. NHEF Nic bez nas
  NHEF Nic bez nas
  1. 14 lutego
 12. NHEF Na linii wzroku
  NHEF Na linii wzroku
  1. 20 lutego