Ciekawe Wydarzenia

MARIA CALLAS

04.03.2018
MARIA CALLAS

Nieznana historia Marii Callas – najsłynniejszej diwy operowej wszech czasów, fascynującej kobiety pełnej sprzeczności, spełnionej na scenie, ale szukającej wielkiego uczucia i uwięzionej w burzliwym trójkącie miłosnym.

Zapraszamy Państwa na cykl KINO PO STAREMU, prezentujący filmy wyjątkowe, takie które zmuszają nas do włączenia emocji, a wyłączenia telefonów komórkowych podczas seansu. Tym razem dokument „MARIA CALLAS”.

Wrażliwa i bezwzględna, ambitna i pełna kompleksów, wykorzystująca innych i wykorzystywana. Niewierna żona, porzucona kochanka. Uwięziona w burzliwym trójkącie miłosnym, kochająca jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, Aristotelisa Onasisa, z którym łączyło ją wielkie, namiętne uczucie, ale który wybierał między nią a piękną wdową po amerykańskim prezydencie, Jackie Kennedy. Tajemnice, skandale i plotki, który wpłynęły na życie wielkiej artystki. Jaka była tak naprawdę Maria Callas, o której do dziś krążą legendy?

Fascynująca, pełna emocji historia, która powstała z niepublikowanych dotąd materiałów, prywatnych filmów, kręconych dyskretnie ujęć i z najszczerszych, intymnych wyznań.

Fragmenty dzienników bohaterki czyta Krystyna Janda.

Zapraszamy w niedzielę 4 marca o godzinie 17:00.

Informacje za www.mariacallas.pl.