Co Gramy

Ucieczka ze Zwierzowersum

 • 18 maja
 • - 26 maja
Bez cyklu
Czas trwania: 81 min
Gatunek: animacja, familijny, komedia,
Film w cyfrowej jakości 2D
Ucieczka ze Zwierzowersum
Bilety do nabycia w kasie na parterze
kasa@eck.elk.pl tel. 87 621 71 56
 1. sobota -
  18 maja
  11:00 - dubbing 2D
  Bilet: 18 zł
 2. sobota -
  18 maja
  13:00 - dubbing 2D
  Bilet: 18 zł
 3. sobota -
  25 maja
  15:15 - dubbing 2D
  Bilet: 18 zł
 4. niedziela -
  26 maja
  11:00 - dubbing 2D
  Bilet: 18 zł

Animowana superprzygoda o superbohaterce i jej superekipie, która musi uratować mieszkające w wielkim mieście zwierzaki przed wciągnięciem w stworzoną przez złoczyńcę wirtualną rzeczywistość! Oto pełna akcji komedia z ważnym przesłaniem, której reżyserem jest twórca filmów „Igrzyska zwierzaków”, „O czym marzą zwierzęta” i „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”.

Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata.

Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie ani jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić i ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!