Nasze Cykle

 1. Senior w kinie
 2. FILMOTEKADAMSKA
 3. KINO RODZINNE
 4. Dobry seans
 5. 4 Kino
 6. NH EF
 7. KINO INACZEJ
 8. Poranek Filmowy dla Malucha

Dozwolone od lat... Wiek nie ma dla nas znaczenia, ale jeśli jesteś Seniorem to zapraszamy Cię na specjalne pokazy w Kinie ECK. Prelekcje, wyjątkowa selekcja tytułów oraz dyskusja przy kawie i ciachu w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie – to wszystko w cyklu „Senior w Kinie”.

Panie mile widziane! Chwila relaksu i wytchnienia. Nagrody, niespodzianki, wyjątkowe spotkania i filmy, których żadna kobieta przegapić nie może. Filmoteka Damska co miesiąc w Kinie ECK.

Mama. Tata. Dziecko. Rodzina. W weekend za rękę idą do Kina. Sobota. Niedziela. Idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, w tym cyklu zobaczycie najlepsze kino familijne, Dzieciaki na Horyzoncie oraz specjalnie wyselekcjonowane tytuły dla najmłodszych.

Dobry Seans to cykl, który prezentuje filmy propagujące wartości chrześcijańskie oraz tytuły z szeroko pojętego nurtu kina religijnego i filozoficznego.

4KINO to propozycje filmowe z całego świata dla tych, którzy kino przeżywają. Dla kinofila i kinolaika – kino z duszą. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Spotykamy się w Kinie ECK.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. NHEF to ogólnopolski program dla wszystkich etapów nauczania. Zapraszamy na comiesięczne spotkania obejmujące prelekcję, seans i dyskusję po filmie. Do każdego tytułu dostarczamy materiały edukacyjne. Poszerzajmy nasze Horyzonty wspólnie!

Kino ECK tańczy, śpiewa i podróżuje po świecie sztuki. Zapraszamy na transmisje i retransmisje koncertów oraz spektakli operowych, baletowych i teatralnych. Podczas naszych wypraw zabierzemy Państwa m.in. do Nowego Jorku (The MET: Live in HD) i Moskwy (Teatr Bolszoj). Widzimy się w Kinie ECK!

Filmowe Poranki to świetna zabawa dla całej rodziny, repertuar dobieramy tak, aby był odpowiedni nawet dla najmłodszych widzów i nie obrazimy się, jeśli Mały Widz będzie żywo reagował na to co dzieje się na ekranie. Zapraszamy raz w miesiącu wszystkich w wieku od 3 do 103 lat!

 1. KINO POD GWIAZDAMI A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
  KINO POD GWIAZDAMI A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
  1. 23 lipca
 2. FILMOTEKA DAMSKA Wredne liściki
  FILMOTEKA DAMSKA Wredne liściki
  1. 29 lipca
 3. EŁK BĘDZIE CZYTANE, BĘDZIE GRANE Basia. Jestem w sam raz
  EŁK BĘDZIE CZYTANE, BĘDZIE GRANE Basia. Jestem w sam raz
  1. 25 lipca
  2. - 26 lipca
 4. KRÓTKA HISTORIA KINA POLSKIEGO Na wylot
  KRÓTKA HISTORIA KINA POLSKIEGO Na wylot
  1. 22 lipca
 5. Humanitarna wampirzyca poszukuje osób chcących popełnić samobójstwo
  Humanitarna wampirzyca poszukuje osób chcących popełnić samobójstwo
  1. 20 lipca
  2. - 24 lipca
 6. Był sobie kot
  Był sobie kot
  1. 20 lipca
  2. - 01 sierpnia
 7. KINO POD GWIAZDAMI Pies i kot
  KINO POD GWIAZDAMI Pies i kot
  1. 16 lipca
 8. Kod zła
  Kod zła
  1. 12 lipca
  2. - 24 lipca
 9. Mars Express. Świat, który nadejdzie
  Mars Express. Świat, który nadejdzie
  1. 12 lipca
  2. - 17 lipca
 10. Orzeł i reszta
  Orzeł i reszta
  1. 12 lipca
  2. - 17 lipca
 11. Arka Noego. Ahoj przygodo!
  Arka Noego. Ahoj przygodo!
  1. 12 lipca
  2. - 17 lipca