Nasze Cykle

 1. Senior w kinie
 2. FILMOTEKADAMSKA
 3. KINO RODZINNE
 4. Dobry seans
 5. 4 Kino
 6. NH EF
 7. KINO INACZEJ
 8. Poranek Filmowy dla Malucha

Dozwolone od lat... Wiek nie ma dla nas znaczenia, ale jeśli jesteś Seniorem to zapraszamy Cię na specjalne pokazy w Kinie ECK. Prelekcje, wyjątkowa selekcja tytułów oraz dyskusja przy kawie i ciachu w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie – to wszystko w cyklu „Senior w Kinie”.

Panie mile widziane! Chwila relaksu i wytchnienia. Nagrody, niespodzianki, wyjątkowe spotkania i filmy, których żadna kobieta przegapić nie może. Filmoteka Damska co miesiąc w Kinie ECK.

Mama. Tata. Dziecko. Rodzina. W weekend za rękę idą do Kina. Sobota. Niedziela. Idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, w tym cyklu zobaczycie najlepsze kino familijne, Dzieciaki na Horyzoncie oraz specjalnie wyselekcjonowane tytuły dla najmłodszych.

Dobry Seans to cykl, który prezentuje filmy propagujące wartości chrześcijańskie oraz tytuły z szeroko pojętego nurtu kina religijnego i filozoficznego.

4KINO to propozycje filmowe z całego świata dla tych, którzy kino przeżywają. Dla kinofila i kinolaika – kino z duszą. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Spotykamy się w Kinie ECK.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. NHEF to ogólnopolski program dla wszystkich etapów nauczania. Zapraszamy na comiesięczne spotkania obejmujące prelekcję, seans i dyskusję po filmie. Do każdego tytułu dostarczamy materiały edukacyjne. Poszerzajmy nasze Horyzonty wspólnie!

Kino ECK tańczy, śpiewa i podróżuje po świecie sztuki. Zapraszamy na transmisje i retransmisje koncertów oraz spektakli operowych, baletowych i teatralnych. Podczas naszych wypraw zabierzemy Państwa m.in. do Nowego Jorku (The MET: Live in HD) i Moskwy (Teatr Bolszoj). Widzimy się w Kinie ECK!

Filmowe Poranki to świetna zabawa dla całej rodziny, repertuar dobieramy tak, aby był odpowiedni nawet dla najmłodszych widzów i nie obrazimy się, jeśli Mały Widz będzie żywo reagował na to co dzieje się na ekranie. Zapraszamy raz w miesiącu wszystkich w wieku od 3 do 103 lat!

 1. Pokój nauczycielski
  Pokój nauczycielski
  1. 27 kwietnia
  2. - 02 maja
 2. Kobieta z…
  Kobieta z…
  1. 29 kwietnia
  2. - 05 maja
 3. MŁODY GŁOS W KINIE Spy x Family CODE: White
  MŁODY GŁOS W KINIE Spy x Family CODE: White
  1. 28 kwietnia
 4. FILMOTEKA DAMSKA Miłość jak miód
  FILMOTEKA DAMSKA Miłość jak miód
  1. 27 kwietnia
 5. Kung Fu Panda 4
  Kung Fu Panda 4
  1. 27 kwietnia
  2. - 05 maja
 6. KRÓTKA HISTORIA KINA POLSKIEGO Ręce do góry
  KRÓTKA HISTORIA KINA POLSKIEGO Ręce do góry
  1. 22 kwietnia
 7. Tyle co nic
  Tyle co nic
  1. 21 kwietnia
  2. - 25 kwietnia
 8. 4KINO Vincent musi umrzeć
  4KINO Vincent musi umrzeć
  1. 25 kwietnia
 9. PORANEK FILMOWY DLA MALUCHA Kicia Kocia w przedszkolu
  PORANEK FILMOWY DLA MALUCHA Kicia Kocia w przedszkolu
  1. 27 kwietnia
  2. - 05 maja
 10. 20 dni w Mariupolu
  20 dni w Mariupolu
  1. 21 kwietnia
 11. Za duży na bajki 2
  Za duży na bajki 2
  1. 14 kwietnia
  2. - 21 kwietnia