Nasze Cykle

 1. Senior w kinie
 2. FILMOTEKADAMSKA
 3. KINO RODZINNE
 4. Dobry seans
 5. 4 Kino
 6. NH EF
 7. KINO INACZEJ
 8. Poranek Filmowy dla Malucha

Dozwolone od lat... Wiek nie ma dla nas znaczenia, ale jeśli jesteś Seniorem to zapraszamy Cię na specjalne pokazy w Kinie ECK. Prelekcje, wyjątkowa selekcja tytułów oraz dyskusja przy kawie i ciachu w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie – to wszystko w cyklu „Senior w Kinie”.

Panie mile widziane! Chwila relaksu i wytchnienia. Nagrody, niespodzianki, wyjątkowe spotkania i filmy, których żadna kobieta przegapić nie może. Filmoteka Damska co miesiąc w Kinie ECK.

Mama. Tata. Dziecko. Rodzina. W weekend za rękę idą do Kina. Sobota. Niedziela. Idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, w tym cyklu zobaczycie najlepsze kino familijne, Dzieciaki na Horyzoncie oraz specjalnie wyselekcjonowane tytuły dla najmłodszych.

Dobry Seans to cykl, który prezentuje filmy propagujące wartości chrześcijańskie oraz tytuły z szeroko pojętego nurtu kina religijnego i filozoficznego.

4KINO to propozycje filmowe z całego świata dla tych, którzy kino przeżywają. Dla kinofila i kinolaika – kino z duszą. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Spotykamy się w Kinie ECK.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. NHEF to ogólnopolski program dla wszystkich etapów nauczania. Zapraszamy na comiesięczne spotkania obejmujące prelekcję, seans i dyskusję po filmie. Do każdego tytułu dostarczamy materiały edukacyjne. Poszerzajmy nasze Horyzonty wspólnie!

Kino ECK tańczy, śpiewa i podróżuje po świecie sztuki. Zapraszamy na transmisje i retransmisje koncertów oraz spektakli operowych, baletowych i teatralnych. Podczas naszych wypraw zabierzemy Państwa m.in. do Nowego Jorku (The MET: Live in HD) i Moskwy (Teatr Bolszoj). Widzimy się w Kinie ECK!

Filmowe Poranki to świetna zabawa dla całej rodziny, repertuar dobieramy tak, aby był odpowiedni nawet dla najmłodszych widzów i nie obrazimy się, jeśli Mały Widz będzie żywo reagował na to co dzieje się na ekranie. Zapraszamy raz w miesiącu wszystkich w wieku od 3 do 103 lat!

 1. Pełna miłości
  Pełna miłości
  1. 21 października
  2. - 21 października
 2. Magiczna podróż Emily
  Magiczna podróż Emily
  1. 15 października
  2. - 15 października
 3. Chłopi
  Chłopi
  1. 13 października
  2. - 25 października
 4. Titina
  Titina
  1. 07 października
  2. - 08 października
 5. Zielona Granica
  Zielona Granica
  1. 06 października
  2. - 12 października
 6. FILMOTEKA DAMSKA Turkusowa suknia
  FILMOTEKA DAMSKA Turkusowa suknia
  1. 06 października
 7. 4KINO Fantastyczny Matt Parey
  4KINO Fantastyczny Matt Parey
  1. 05 października
 8. SENIOR W KINIE Na zawsze melomani
  SENIOR W KINIE Na zawsze melomani
  1. 04 października
 9. Georgie ma się dobrze
  Georgie ma się dobrze
  1. 30 września
  2. - 01 października
 10. Siła naszych marzeń
  Siła naszych marzeń
  1. 05 października
  2. - 01 października
 11. Kosmici w mojej szkole
  Kosmici w mojej szkole
  1. 23 września
  2. - 01 października