Ciekawe Wydarzenia

BABSKI WIECZÓR „Kręcisz mnie”

13.10.2018
BABSKI WIECZÓR „Kręcisz mnie”

W tym miesiącu cykl BABSKI WIECZÓR prezentuje zabawną, a przy tym wzruszającą komedię romantyczną, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych „Nietykalnych”. Historia bogatego playboya, który chcąc zdobyć serce ukochanej, udaje… niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. To, co z tego wyniknie, rozbawi do łez nawet największego ponuraka. „Rolling to You” to debiut reżyserski doskonałego aktora komediowego, Francka Dubosca, znanego polskim widzom z występu w przeboju „Asterix na olimpiadzie”. „Ten film to gwarancja dobrego humoru” – poleca komedię Avoir-alire.com

Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

„Świetna komedia romantyczna. Elegancka, dobrze napisana, pełna zabawnych momentów. Najwyższa nota 5/5”

La Parisien

„Naprawdę śmieszny film. Duet Franck Dubosc i Alexandra Lamy po prostu błyszczy!”

Le Figaro

„Przekomiczny”

Premiere

„Ten film to gwarancja dobrego humoru”

Avoir-alire.com

Panie za bilet zapłacą tylko 10zł, startujemy 13 października o godzinie 19:30. Jak zwykle przed seansem rozlosujemy wśród widzów upominki. Widzimy się!