Ciekawe Wydarzenia

BABSKI WIECZÓR „Pozycja obowiązkowa”

25.08.2018
BABSKI WIECZÓR „Pozycja obowiązkowa”

Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę. Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć. Zapraszamy na kolejny BABSKI WIECZÓR w Kinie ECK – szykujemy dla Was wiele niespodzianek!

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie  postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie  każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Wraz z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dla Was upominki, wśród których dominują KSIĄŻKI! Losowanie niespodzianek przed filmem – może to właśnie do WAS uśmiechnie się szczęście.

Widzimy się w Kinie ECK! Bilety dla Pań w cenie 10zł.

Nasi Partnerzy:

KSIĘGARNIA MENTOR
UL. MICKIEWICZA 19
19-300 EŁK

Księgarnia Oświatowa
ARMII KRAJOWEJ 18
19-300 EŁK
tel. 87 6213244
e-mail: ksiegarniaoswiatowa@glosel.pl