Ciekawe Wydarzenia

BABSKI WIECZÓR zmienia się w FILMOTEKĘ DAMSKĄ!

23.11.2018
BABSKI WIECZÓR zmienia się w FILMOTEKĘ DAMSKĄ!

Nadszedł czas na zmianę nazwy jednego z naszych najpopularniejszych cykli. Babski Wieczór od tej pory będzie FILMOTEKĄ DAMSKĄ. Będziemy prezentować nie tylko tytuły popularne wśród Pań, ale również takie, które z punktu widzenia kobiety są wyjątkowe, z wybitnymi kreacjami kobiecymi, reżyserowane przez kobiety, nakręcone z myślą o nich. 

Tradycyjnie przed pokazem wylosujemy upominki od naszych sponsorów i partnerów. Bilety dla kobiet w cenie 10zł, tym razem mamy dla Państwa gorącą premierę „Miłość jest wszystkim”, która wprowadzi nas w świąteczny nastrój.

„Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc. Miłość jest wszystkim – wystarczy tylko w nią uwierzyć.

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Nasz film „Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. To zupełnie nowa komedia świąteczna – ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść „ku pokrzepieniu serc” – Dorota Chamczyk, producent TVN.

Panie mile widziane!