Ciekawe Wydarzenia

DOBRY SEANS „Nakręcony tata”

13.02.2023
DOBRY SEANS „Nakręcony tata”

Komediowa opowieść o rodzinie, której życie wywraca do góry nogami niespodziewana popularność ojca w mediach społecznościowych. Ben, niespełniony komik, obecnie montażysta reality TV, pogrąża się w kryzysie wieku średniego i poczuciu odcięcia od rodziny. Umieszczane w internecie filmiki z jego komediowymi występami nie cieszą się popularnością – do czasu, aż syn nagrywa go próbującego nieudolnie naprawić… spłuczkę sedesową. Dziesięciolatek wrzuca film do sieci, a ten momentalnie staje się viralem i rozpoczyna karierę Bena w mediach społecznościowych.

Czy popularność i sukces pozwoli Benowi odzyskać szczęście i rodzinę? A może – co podpowiada mu młody współpracownik – recepty na udane życie powinien poszukać w Biblii?

Przyjemna i zabawna komedia familijna o tacie, który próbuje coś zmienić w swoim życiu, o rodzinie, która odbudowuje relacje, roli mediów społecznościowych, a nade wszystko o Słowie Bożym, w którym zawsze warto szukać natchnienia i rozwiązania problemów. Wartościowy film dla całej rodziny!

Seans zorganizowany w ramach Tygodnia Małżeństwa w Ełku.