Ciekawe Wydarzenia

Mikołajki w Kinie ECK

06.12.2023
Mikołajki w Kinie ECK

Kino ECK zaprasza do wspólnego świętowania Mikołajek!

Zapraszamy dzieci, dorosłych i grupy zorganizowane!

06.12.2023

09:00 Najpiękniejsze Święta dubbing – 10zł 92min. 7+ SALA WIDOWISKOWA

09:30 Kicia Kocia pod choinkę dubbing – 10zł 45min. 3+ SALA KAMERALNA

10:45 Kicia Kocia pod choinkę dubbing – 10zł 45min. 3+ SALA KAMERALNA

12:00 Kicia Kocia pod choinkę dubbing – 10zł 45min. 3+ SALA KAMERALNA

11:30 Szczęśliwe Święta dubbing – 10zł 85min. 6+ SALA WIDOWISKOWA

17:00 Jak zostać Świętym Mikołajem 3 – 15zł 92min. 9+ SALA WIDOWISKOWA

19:00 To właśnie miłość. 20 rocznica – 15zł 135min. SALA WIDOWISKOWA

 

NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĘTA

To pierwsze Boże Narodzenie po wojnie. 9-letnia Stine przyjeżdża pociągiem do niewielkiej, górskiej wioski w poszukiwaniu schronienia. Spotyka tam szewca Andersena – zgorzkniałego, samotnego mężczyznę. Spotkanie tej dwójki na zawsze odmieni ich życie. Mała, urocza dziewczynka wprowadzi magię świąt do osady i uświadomi wszystkim, że życie jest najpiękniejsze, kiedy można je dzielić z innymi.

KICIA POCIA POD CHOINKĘ

Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! Wspólnie odwiedzimy bibliotekę, wsiądziemy do pociągu i pobawimy się w śniegu! Co jeszcze czeka naszą sympatyczną bohaterkę?

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na niezapomniany seans w kinie. Serial „Kicia Kocia” na wielkim ekranie!

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

  1. Kicia Kocia zima – reż. Marta Stróżycka
  2. Kicia Kocia gotuje – reż. Marta Stróżycka
  3. Kicia Kocia w pociągu – reż. Dominik Litwiniak
  4. Kicia Kocia sprząta – reż. Anna Błaszczyk
  5. Kicia Kocia w bibliotece – reż. Anna Błaszczyk
  6. Kicia Kocia nie może zasnąć – reż. Marta Stróżycka
  7. Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka

 

SZCZĘŚLIWE ŚWIĘTA

Eryk mieszka w domu dziecka. Jego największym życzeniem jest móc pojechać na Święta Bożego Narodzenia do rodziców. Wraz z nowo poznaną koleżanką Lucką w dzień Wigilii czekają na Świętego Mikołaja. Wkrótce ktoś nadchodzi. Ale czy to na pewno Mikołaj? Trzeba to sprawdzić. Przyjaciele zakradają się do jego samochodu i ruszają w podróż pełną wspaniałych przygód.

JAK ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 3

​Łucja kontynuuje naukę w Szkole Świętych Mikołajów. Czuje się w niej coraz pewniej. Niespodziewanie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dyrektor zwołuje pilne zebranie. Ogłasza, że Święta w tym roku zostały odwołane. Łucja z przyjaciółmi ruszają na wyprawę, której celem jest ocalenie Bożego Narodzenia. Będzie wyjątkowo ciekawie – podróże w czasie, szczypta magii, wspaniałe miejsca… A wszystko po to, aby nie stracić tego, co w Świętach najważniejsze.

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ. 20 ROCZNICA

Wielki powrót „To właśnie miłość” na srebrne ekrany w 20 rocznicę premiery! Najukochańsza komedia świąteczna w Kinie ECK! Czy uwierzycie, że od światowej premiery, uwielbianej przez miliony fanów komedii „To właśnie miłość”, minęło już 20 lat? Z tej okazji mamy niezwykłą gratkę dla wielbicieli tego wigilijnego hitu. Film z gwiazdorską obsadą: Emma Thompson, Hugh Grant, Keira Knightley, Colin Firth, Liam Neeson, Rowan Atkinson, Alan Rickman, Billy Bob Thornton, Bill Nighy, Martin Freeman, Rodrigo Santoro, został zremasterowany i już od 6 grudnia będzie można zobaczyć go w Kinie ECK!

ZAPISY GRUPOWE W KASIE LUB TELEFONICZNIE: 87 6217156, +48 727 444 700