Ciekawe Wydarzenia

MIKOŁAJKI W KINIE ECK!

08.12.2018
MIKOŁAJKI W KINIE ECK!

W tym roku Kino ECK obchodzi Mikołajki 8 grudnia, zaczynamy o 11:00. Mamy dla Was wyjątkową ofertę repertuarową, a dla najmłodszych niespodzianki!

 

11:00 PETTSON I FINDUS – NAJLEPSZA GWIAZDKA
13:00 DZIADEK DO ORZECHÓW I CZTERY KRÓLESTWA
15:00 ŚWIĄTECZNE PRZEBOJE

O 11:00 propozycja dla najmłodszych „Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka”,  świąteczna ekranizacja uwielbianej przez dzieci serii książek. Wreszcie nadeszły długo wyczekiwane Święta. Pettson i jego koci przyjaciel Findus mają długą listę zadań: trzeba znaleźć choinkę, wysprzątać dom, przygotować  pyszności i zrobić wiele innych poważnych rzeczy! Findusowi marzy się magiczna Gwiazdka, jednak od samego początku wszystko idzie nie tak jak powinno. Kiedy świąteczne plany psuje śnieżyca, a uparty Pettson nie chce przyjąć pomocy od sąsiadów, kot postanawia wziąć sprawy w swoje łapki. Czy uda mu się uratować Święta? Pełna uroku, świąteczna opowieść o nietypowej przyjaźni człowieka z kotem. Zachwyci  najmłodszych, ale wzruszy też rodziców!

O 13:00 „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”, opowieść znana na całym świecie w wydaniu Disneya. Zapraszamy tych najmłodszych, ale też tych starszych. W filmie „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” występuje Mackenzie Foy, która wcieliła się w postać ciekawej i pomysłowej Klary. Jej rodzinę czekają pierwsze Święta bez matki, a Klara niezamierzenie wyrusza w podróż w poszukiwaniu klucza, który może przywrócić harmonię niestabilnemu światu. Podążając za tajemniczą złotą nicią Klara wkracza do równoległego świata, który jest podzielony na cztery królestwa…

O 15:00 zapraszamy dorosłych na przewrotną komedię świąteczną pod tytułem „Świąteczne przeboje”. W domu Katrine i Madsa trwają przygotowania do dorocznej, rodzinnej Wigilii. Podczas tego święta przy ich stole znajduje się miejsce dla wszystkich. Progi domu gospodarzy przekroczą rozwiedzeni rodzice, jej siostra Barbara (pastor) z pretensjonalnym mężem i niesfornym synem, najmłodsza siostra i jej nowy mąż z uroczą, podekscytowaną pierwszym śniegiem córką. Atmosfera powoli gęstnieje. Świąteczny nastrój może tego nie przetrwać. Jest to komedia, której humor uwydatnia się w zdolnościach rodziny do wydobywania się z najgorszych tarapatów i odnajdywania w sobie sporych pokładów czułości i lojalności.

Spędźcie ten dzień z nami, czekają na Was świąteczne ceny biletów i niespodzianki dla najmłodszych. Widzimy się!