Ciekawe Wydarzenia

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej 2021/2022 w Kinie ECK

10.2021-05.2022
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej 2021/2022 w Kinie ECK

 

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to program Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, który już od ponad dekady oferuje projekcje kinowe dla dzieci i młodzieży szkolnej, przygotowujące młodych widzów do świadomego, pełnego odbioru filmowych dzieł. Metodycznie opracowane seanse uzupełnione o materiały dydaktyczne, zawsze kierowane są do konkretnych grup wiekowych: przedszkole, szkoła podstawowa klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła ponadpodstawowa.

Kino ECK ma zaszczyt i przyjemność brać udział w programie po raz 7. Spotkania z dziećmi i młodzieżą to dla nas ogromna odpowiedzialność ale też wielka frajda. Każdy rok to nowe wyzwania, cudowne wspomnienia i kolejni zadowoleni uczestnicy.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to odbywające się przez cały rok szkolny projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych, dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych. Każdy pokaz poprzedza prelekcja wprowadzająca uczestników w tematy podejmowane w danym filmie. Cały program NHEF pozostaje w zgodzie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. W 2012 roku projekt został uhonorowany Nagrodą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii „edukacja młodego widza”.

ZAPISY ON-LINE

KATALOG NHEF 2021/2022 ON-LINE

Cena biletu dla jednego ucznia na jeden pokaz – 12 zł wszystkie poziomy edukacyjne.
Cena karnetu dla jednego ucznia na siedem pokazów – 70 zł wszystkie poziomy edukacyjne.

Opiekun przed pierwszym pokazem wybiera jedną formę płatności dla całej klasy. Jeśli wybierze bilety, kupuje co miesiąc przed pokazem dla tylu uczniów, ilu będzie obecnych. Jeżeli wybierze karnety, wykupuje je dla wszystkich uczniów w klasie przed pierwszym pokazem.

Karnety nie podlegają zwrotowi (również w przypadku nieobecności ucznia na pokazie). Uczniowie w trudnej sytuacji materialnej (2-3 os. z klasy, ale maks.10% z grupy, która uczestniczy w seansie) otrzymują darmowe bilety. Prosimy o zaznaczenie ich w formularzu zgłoszeniowym.

Opiekunowie uczestniczą w spotkaniach nieodpłatnie.

PROGRAM FILMOWY 2021/2022

Więcej informacji na stronie: https://nhef.pl/program/miasta/elk

Zachęcamy do zapisów!

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Ewelina Zbydniewska

ewelina.zbydniewska@eck.elk.pl

725 333 400