Ciekawe Wydarzenia

PORANEK FILMOWY DLA MALUCHA „Psi Patrol: Film”

24.10.2021
PORANEK FILMOWY DLA MALUCHA „Psi Patrol: Film”

Pierwszy film fabularny o drużynie Psiego Patrolu. Przeciwnik drużyny – Humdinger, zostaje burmistrzem pobliskiego Miasta Przygód i zaczyna „swoje porządki”.

Ryder i ulubione bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła wyzwaniu. Drużyna zyskuje nową sojuszniczkę, bystrą jamniczkę – Liberty. Uzbrojony w nowe, ekscytujące gadżety i sprzęt, Psi Patrol walczy o ocalenie mieszkańców miasta Przygód!

Bohaterom Psiego Patrolu w ich pierwszej ekscytującej przygodzie na dużym ekranie, użyczają głosów: Iain Armitage, Marsai Martin, Yara Shahidi, Kim Kardashian, Randall Park, Dax Shepard,  Tyler Perry, Jimmy Kimmel i oraz Will Brisbin jako Ryder.

Paramount Pictures, Nickelodeon Movies i Spin Master Entertainment przedstawiają produkcję Spin Master Entertainment- PSI PATROL.FILM. Film wyreżyserował Cal Brunker, na podstawie scenariusza Billy’ego Frolicka i Cala Brunkera i Boba Barlena oraz autorstwa Billy’ego Frolicka, opartej na serialu telewizyjnym stworzonym przez Keitha Chapmana. Producentem filmu jest Jennifer Dodge, p.g.a., a producentami wykonawczymi są: Ronnen Harary, Adam Beder i Peter Schlessel.

Kiedy szczenięta otrzymują wezwanie o pomoc, „Pakują swój pojazd i ruszają do dynamicznie rozwijającej się metropolii Miasta Przygód” – mówi reżyser Cal Brunker. „Niestety dla mieszkańców, nowo wybrany burmistrz, Humdinger stwarza problemy. Więc szczenięta muszą uratować miasto.

Humdinger jest zapatrzony w siebie, zarozumiały, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy  zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników psów ma plan, aby powstrzymać jego pomysły- wywrócenia miasta Przygód do góry nogami.

Serial Psi Patrol zadebiutował w 2013 roku w stacji Nickelodeon, stając się hitem na całym świecie. Obecnie emitowany jest w 160 krajach. Wśród jego fanów są; kanadyjski premier Justin Trudeau, Justin Timberlake, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Dax Shepard i Kim Kardashian – oraz ich potomstwo.

Serial ma wielkie zaufanie wśród rodziców i to zaufanie jest w pełni zasłużone, mówi Ramsey Naito, prezes działu animacji w Nickelodeon. „Psi patrol  to jeden z najbardziej lubianych seriali dla dzieci. Bawi i jednocześnie uczy bycia dobrymi obywatelami poprzez pracę zespołową, lojalność i przyjaźń. Treść każdego odcinka jest ekscytująca i pokazuje urocze, milutkie, inteligentne, bohaterskie, i ambitne szczeniaki. To najlepsi przyjaciele dzieci.

Aby sprostać wymaganiom kinowym i zapewnić widzom nowe wrażenia, filmowcy zatrudnili reżysera Cala Brunkera. „Chcieliśmy, aby film dostarczył nową fabułę i jakość”– dodaje Naito.

 

PSI PATROL – BOHATEROWIE

Ryder: To chłopiec, który przewodzi drużynie żądnych przygód szczeniąt. Dziesięciolatek z prawem jazdy i niewyczerpaną energią. Ryder szefuje szczeniakom z inspirującym przesłaniem, że żadna praca nie jest za wielka i żaden szczeniak nie jest za mały.

Chase: Jest szczeniakiem owczarka niemieckiego, służy jako zastępca dowódcy drużyny. Chase zapewnia bezpieczeństwo i kontrolę na ulicach Zatoki Przygód. Jego umiejętności śledzenia są legendarne i często jest wzywany do ratowania. Gdy zbliża się niebezpieczeństwo, usłyszysz jego motto: „Chase się tym zajmie!”

Marshall: Jest dalmatyńczykiem. Pełni rolę strażaka i medyka, zawsze jest gotowy do akcji. Jego podekscytowanie często wyprzedza jego łapki, prowadząc go do więcej niż kilku potknięć po drodze. Ma dystans do siebie i potrafi żartować ze swoich wypadków.

Skye: To suczka rasy Cockapoo jest pilotem i poszukiwaczką przygód. Pilnuje Zatoki Przygód ze swojego helikoptera.

Zuma: To czekoladowy labladorek o bardzo spokojnym nastawieniu. Jest ratownikiem wodnym w zatoce i poza nią. Pilotując swój niezawodny poduszkowiec, Zuma jest bohaterką na lądzie i morzu.

Rocky: To szczeniak rasy mieszanej, jest bardzo eco. Rocky ma plecak wypełniony narzędziami i może przerobić wszystko, czego drużyna potrzebuje, aby  nieść pomoc

Rubble: Rubble jest buldogiem angielskim, który świetnie się zna na budownictwie. Potrafi zburzyć wszystko, aby ratować. Dzięki swojej koparce budowlanej Rubble może się dostać w dowolne miejsce. Jego słabością są malutkie kociaki.

Liberty: To zupełnie nowy szczeniak o imieniu Liberty. Jest jamniczką i patroluje ulice Miasta Przygód. Robi obchody po okolicy, aby upewnić się, że wszystko jest tak, jak powinno być.

Filmowcy postanowili, że oprócz pokazania osobowości każdego z bohaterów, ich obowiązków ważne są też ich niesamowite, nowe pojazdy i gadżety”. Na przykład Chase dostaje nowy samochód, który jest superszybki, ma  nawet motocykl, ukryty wewnątrz pojazdu. Oczywiście wszystkie szczeniaki otrzymują nowe mundury miasta Przygód wraz z plecaczkami pełnymi nowych gadżetów.

NOWA BOHATERKA

Film kinowy ma też nowego bohatera, znaczy bohaterkę – Liberty. Jest miniaturową, długowłosą jamniczką, która dorastała na ulicach miasta Przygód. Jest fanką numer jeden Psiego Patrolu i zawsze marzyła, aby pewnego dnia dołączyć do nich.  Wspaniałą rzeczą w Liberty jest to, że zawsze broni tego, co słuszne. Ma wszystkie cechy, które sprawiają, że idealnie pasuje do Psiego Patrolu.”

PORANEK FILMOWY DLA MALUCHA – 24 PAŹDZIERNIKA, GODZINA 11:00, BILETY 10ZŁ OD OSOBY,  ZAPRASZAMY!