Ciekawe Wydarzenia

Walentynki w Kinie ECK!

14.02.2024 17:00;19:30
Walentynki w Kinie ECK!

Zapraszamy Was na wyjątkowy walentynkowy wieczór w kinie! Przygotowaliśmy dla Was niezapomniane przeżycie wraz z filmem „Priscilla”. Przyjdźcie 14 lutego o godzinie 17:00 lub 19:30, by podzielić się emocjami, śmiechem i miłością.

 

14.02.2024 – godz. 17:00,19:30 – „Priscilla”

Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę.

Oczami Priscilli Sofia Coppola opowiada o nieznanym obliczu najsłynniejszej love story – długich zalotach i burzliwym małżeństwie Elvisa i Priscilli, począwszy od okresu, kiedy Elvis stacjonował w Niemczech, aż po czas, kiedy zamieszkali w wymarzonej rezydencji Graceland.

To głęboko prawdziwa, zachwycająco czuła i subtelna historia młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwieździe rocka.